GSL 2024 REGISTRACE
GSL 2024 REGISTRACE

ESPORT FOR STUDENTS ANEB #ROZHYBEJMEgamery

O NÁS

ROZHÝBEJME GAMERY

GAMING HÝBE SVĚTEM, MY HÝBEME GAMERY – tak zní naše motto s kterým jsme připraveni prorazit do světa.

Přicházíme s novým pojmem, značkou, projektem – GSPORTEM. Rádi bychom se dostali do podvědomí nejen všem gamarům, ale také teenagerům, kteří by rádi zkusili něco nového, spojili gaming a sport. Rodičům, které trápí strávený čas jejich ratolestí u PC, mobilů, tabletů a rádi by je viděli také sportovat, zvyšovat jejich fyzickou kondici. Studentům všech škol, kteří by se rádi utkali ve školním GSPORT turnaji, ale také učitelům, kteří náš projekt podpoří a pomohou nám „rozjet na školách něco nového – něco, co má smysl“.

Náš tým je složen jak z absolventů FTVS, kteří rádi sportují a chtějí rozhýbat všechny gamery tak z rodičů, které doba covidu a s ním spojená online výuka a sezení u PC lehce zaskočila. Dali jsme dohromady nejen naše hlavy, ale také technické zázemí a podporu firmy AVT group a pod záštitou UK FTVS tak vznikla nová firma pro dobrou věc - E4S – ESPORT FOR STUDENTS a s ní nový GSPORT.

Doba, kdy jsme trávili veškerý volný čas venku na hřištích, ulicích je bohužel kvůli dnešnímu uspěchanému a technologicky vyspělejšímu životu dávno pryč. Nechceme proti moderní době bojovat, není důvod, pouze chceme najít rovnováhu mezi hraním na počítačích a aktivním životním stylem.

Napište nám

Základní kontaktní formulář
chevron-down