PRVNÍ ROČNÍK TURNAJE

GSPORT Cup

GAMING HÝBE SVĚTEM, MY HÝBEME GAMERY!

PRAVIDLA TURNAJE

Sraz pro všechny v 8:30 ve Sportovní hale Unhošť (úvodní slovo + florbalové zápasy).

Zahájení zápasů v 9:00.

Zápasy v NHL 24 se budou konat na Základní škole Unhošť.

• tým = 6 žáků
  • týmy rozděleny do skupin
  • každý tým během turnaje odehraje celkem 3 florbalové zápasy a 3 zápasy v NHL 24

Florbal:

• hrací doba: 2 x 8 min hrubého času (v případě remízy po základní hrací době rozhodují o vítězi samostatné nájezdy v sérii 5 střelců na každé straně, poté případně po 1 až do rozhodnutí)
  • počet hráčů: 4 + 1 (1 hráč na střídání, brankář v kompletní výstroji)
  • hrajeme podle pravidel IFF s drobnými změnami (vyloučení = 1 trestná minuta  I  poslední minuta základní hrací doby čistý čas)
  • bodování:
    • vítězství v základní hrací době = 3 body
    • vítězství po samostatných nájezdech = 2 body
    • prohra po samostatných nájezdech = 1 bod
    • prohra v základní hrací době = 0 bodů

NHL 24

• hrací doba: 3 x 4 min (v případě remízy po základní hrací době rozhodují o vítězi samostatné nájezdy v sérii 5 střelců na každé straně, poté případně po 1 až do rozhodnutí)
  • počet hráčů: 2 vs 2 (každý ze 3 zápasů hraje za tým jiná dvojice = každý žák odehraje 1 zápas)
  • herní konzole: PlayStation 5
  • bodování:

Výsledková tabulka

O celkovém pořadí týmů rozhoduje:

1. vyšší celkový počet získaných bodů dohromady z obou disciplín
  2. v případě rovnosti bodů rozhoduje výsledek vzájemného zápasu ve florbalu
  3. pokud spolu týmy nehrály ve stejné skupině, rozhoduje celkový rozdíl ve skóre z florbalových zápasů
  4. pokud je rozdíl ve skóre stejný, rozhoduje vyšší počet vstřelených branek z florbalových zápasů